ВО "Свобода"

ENG

10 березня 2017
Ольга Шайдулліна: В обласному конкурсі мікропроектів керуються суб'єктивою думкою експертів
Ольга Шайдулліна: В обласному конкурсі мікропроектів керуються суб'єктивою думкою експертів

Депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ольга Шайдулліна вважає, що членам Конкурсної ради з реалізації Програми обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку не дали достатньо часу, аби ознайомитися з рейтингами мікропроектів за різними пріоритетами. Про це вона заявила 10 березня 2017 року на засіданні Конкурсної ради, на якому було представлено рейтинг мікропроектів за результатами оцінювання експертами.

"Я не хочу бути статистом при затвердженні Конкурсною радою рейтингів мікропроектів. Ці оцінювання надійшли до мене на скриньку в переддень засідання ради. Я не мала можливості їх повністю вивчити, хоч і аналізувала до пізньої ночі. Думаю, це стосується й усіх членів Конкурсної ради.

Досвід показує, що під час оцінювання експертами мікропроектів переважає їхня суб'єктивна думка, а це призводить до серйозних помилок. Наприклад, один з львівських експертів занизив бали проекту, поданому громадою с. Орихівчик Бродівського району, бо він не міг зрозуміти, чому батьки із с. Маркопіль, де є загальноосвітня школа I-III ступенів, віддають дітей до дитячого садка в с. Орихівчик, де є навчально-виховний комплекс I-II ступенів. А це є реалії, з якими стикаються жителі районів", - підкреслила свободівка.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"