ВО "Свобода"

ENG

10 березня 2017
Роман Ушневич: Не дозволимо фірмам керманича Сколе збагачуватися коштом громади!
Роман Ушневич: Не дозволимо фірмам керманича Сколе збагачуватися коштом громади!

Фракція "Свободи" у Сколівській міськраді виступила проти антинародного та незаконного ухвалення депутатами проєкту рішення про реорганізацію комунального підприємства "Сколівське житлово-комунальне господарство" шляхом його приєднання до "Сколівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства". Про це 10 березня 2017 року під час сесії повідомив голова фракції "Свобода" у міській раді Роман Ушневич.

Свободівець зазначив, що міський голова своєю безгосподарністю навмисне доводив до банкрутства комунальні підприємства ЖКГ, маючи на меті приховати борги та отримати ще більший зиск шляхом надання приватних послуг для населення через наближені фірми.

"Сколівчани з ухваленням депутатами цього рішення фактично втратили можливість отримувати якісні комунальні і соціяльні послуги за помірну ціну", ‒ зауважив Роман Ушневич.

Більше того, як зазначив свободівець, рішення ухвалено з порушеннями процедури і норм закону "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності": не дотримано процедури попереднього опублікування економічних розрахунків, що показували би наслідки такої реорганізації, не надано відомостей і підтверджень погоджень з профспілкою підприємства.

"Це не погоджене з громадськістю рішення може спричинити масові скорочення та звільнення працівників. Наша фракція стоїть на боці місцевих мешканців та не дозволить "меру" збагачуватися за рахунок українського народу. Вважаємо ухвалення згаданого рішення незаконним та антинародним, яке депутати протягнули за наказом міського голови. Не дозволимо Сколівській міській раді стати касою з видачі грошей "мерським" фірмам", ‒ наголосив націоналіст.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"