ВО "Свобода"

ENG

17 березня 2017
Михайло Ковалів: Самбірський протитуберкульозний диспансер занедбують із метою "прихватизації"
Михайло Ковалів: Самбірський протитуберкульозний диспансер занедбують із метою "прихватизації"

Самбірський протитуберкульозний диспансер навмисне занедбують ‒ ймовірно, з метою "прихватизації". Про це 17 березня 2017 року повідомив депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Михайло Ковалів.

"Реорганізація Самбірського протитуберкульозного диспансеру полягає в закритті стаціонару. Хворих планують переселити в село Скелівку в Старосамбірському районі, а в Самборі залишити лише протитуберкульозну поліклініку, де обслуговуватимуть Самбірський, Старосамбірський, Турківський та Мостиський райони. Також у кожному районі буде свій тубкабінет", ‒ пояснив депутат-свободівець.

Михайло Ковалів зазначив, що схема виглядає як мінімум сумнівною. До прикладу, за його словами, реформатори посилаються на відсутність санітарної зони, передбачуваної для таких медустанов. "Але тільки-но створили тубдиспансер, така зона була, ще й з виходом до берега річки Дністер. Поступово її забудували приватними житловими будинками. І тепер сусідами тубдиспансеру є місцеві бізнесмени, родичі впливових чиновників району, одного із депутатів Львівської обласної ради. Складається враження, що тубдиспансер свідомо занедбують і, мабуть, не без корисливої мети. Це дуже ласий шматок для любителів поживитися за рахунок громади", ‒ зазначив Михайло Ковалів.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"