ВО "Свобода"

ENG

17 березня 2017
Мирослава Бабінська: Практика силових розгонів протестів є неприпустимою
Мирослава Бабінська: Практика силових розгонів протестів є неприпустимою

Недопустимим є застосування сили щодо учасників блокади торгівлі з окупантами. Таку думку 15 березня 2017 року висловила депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Мирослава Бабінська на телеканалі "Перший Західний" у програмі "Право на вибір".

"Першою причиною для того, щоби зібрати позачергову сесію, є той факт, що практика силових розгонів нікуди не ділася. У нас як при Януковичу, так і тепер силовий розгін ‒ це основний найефективніший з боку влади спосіб розправитися з тими людьми, які інакше думають. Це недопустимі речі, і ми маємо дати цьому оцінку", ‒ зазначила Мирослава Бабінська.

Як зауважила націоналістка, фактично люди роблять те, що за три роки не спромоглися зробити політики. "Апелювали громадські організації, апелювали учасники та ветерани російсько-української війни, апелювали журналісти. Реакції немає й на те, що роблять зараз медійники ‒ вони дають готові "на тарілочці" факти з біографії тих людей, які керують силовими структурами. Точка кипіння протесту не може бути безкінечною, вона вибухає", ‒ зазначила свободівка.

Націоналістка наголосила, що її дуже вразив вислів Президента України під час виступу ‒ "блокадники і терористи". "Тобто ворогів названо, поставлено знак рівності", ‒ зауважила Мирослава Бабінська.

"В лютому я була на одному з перших редутів у селищі Гірське, і повірте: "терористів" там не було. Це не Західна Україна, це не окремі політики, це вже люди піднялися, щоби поставити крапку. І це підказка була політикам: якщо вони не зважувалися зробити той крок, то під тиском людей вони мали причину ‒ мовляв, ми припиняємо ось цю торгівлю, бо люди проти. Нам також говорять, що є українські підприємства на окупованій території. Ну чому не сказати, що це ахметовські підприємства? Де ви там бачите українське? Нема там українського! До нас звертаюся: "Подумайте за тих людей, які живуть на окупованій території". А про нас хто подумає ‒ про те, які тарифи ми платимо?" ‒ зазначила свободівка.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"