ВО "Свобода"

ENG

23 березня 2017
Маркіян Лопачак: Ремонтні роботи на львівських дорогах у години пік ‒ театральна видимість бурхливої діяльности
Маркіян Лопачак: Ремонтні роботи на львівських дорогах у години пік ‒ театральна видимість бурхливої діяльности

Керівник фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді Маркіян Лопачак звернувся до міської влади щодо численних фактів виконання ремонтних робіт під час руху транспорту у Львові. За його словами, це значно ускладнює рух у місті.

"Загалом на сьогодні у Львові значна частина цих робіт є незавершеною або проводиться в незручний для мешканців міста час, ускладнюючи рух громадського транспорту та створюючи затори. Частими також є випадки неякісного ремонту. Такий хаотичний метод ремонту доріг найкраще демонструє бедлам і неорганізованість роботи місцевих владних структур. Складається враження, що головною метою цього є створення театральної видимості бурхливої діяльності в очах мешканців Львова в той час, коли "глядачів" є якнайбільше", ‒ повідомив свободівець.

"Замість того, аби організувати роботи в час з найменшим транспортним навантаженням вулиць, створюються усі умови для погіршення йтак безнадійної ситуації з транспортом Львова. Зважаючи на це, прошу невідкладно припинити таку практику та забезпечити проведення ремонтних робіт дорожнього покриття у часові періоди найменшого транспортного завантаження доріг міста", ‒ зазначив Маркіян Лопачак.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"