ВО "Свобода"

ENG

28 березня 2017
Михайло Чунгін: Прикриваючись учасниками війни, у Бродах роздають землю "своїм" депутатам
Михайло Чунгін: Прикриваючись учасниками війни, у Бродах роздають землю "своїм" депутатам

Бродівська міська рада маніпулятивним шляхом роздає землю депутатам і їхнім родинам, "ховаючи" їх у переліку учасників російсько-української війни. Про це заявив 28 березня 2017 року голова фракції ВО "Свобода" в Бродівській міській раді Михайло Чунгін.

На сесії Бродівської міської ради було надано дозволи на розроблення проектів відведення земельних ділянок під індивідуальну житлову забудову в різних мікрорайонах міста 25 особам. Переважно землю отримали учасники війни, однак у переліку "закралися" особи, які точно не воювали на Сході, зокрема депутат міськради від "Радикальної партії Ляшка" та депутатка від "Батьківщини".

"Наша позиція: учасники війни, ветерани мають право на отримання землі в Бродах, однак ми не голосуватимемо за такі маніпуляції, коли в одному переліку дають землю депутатам. Це несправедливо, адже водночас близько 50 бродівчан отримали відмову ‒ мовляв, землі в Бродах немає. Голова міської ради та депутатська більшість не бажають пояснювати, чим вони керувалися, надаючи земельні ділянки депутатам та одночасно відмовляючи іншим жителям міста, за якими критеріями надають землю чи відмовляють, коли буде проведена інвентаризація вільних земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво та проінформовано про це мешканців міста", ‒ наголосив Михайло Чунгін.

На цій же сесії міський голова та депутатська більшість проголосувала за надання ділянок депутату міської ради та синові та чоловіку депутатки, яка раніше вже отримала ділянку.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"