ВО "Свобода"

ENG

28 березня 2017
Ігор Гуз: Сокальська райрада ігнорує думку громади щодо ремонту дороги Червоноград-Перетоки
Ігор Гуз: Сокальська райрада ігнорує думку громади щодо ремонту дороги Червоноград-Перетоки

Під час сесії Сокальської районної ради депутати проігнорували думку місцевих мешканців, які вимагали спрямувати кошти з районного б'юджету на ремонт дороги Червоноград ‒ Перетоки. Про це 28 березня 2017 року заявив депутат Сокальської районної ради від фракції ВО "Свобода" Ігор Гуз.

Свободівець зауважив, що пікетували районну раду саме мешканці сіл Перетоки та Скоморохи, а також міста Угнів.

"Появі представників громади в сесійній залі передувало рішення "Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського районну на 2017 рік", а саме розподіл коштів району декількома депутатами або так званої більшості. Тобто громада вимагала коштів на дорогу Червоноград ‒ Перетоки, але в поправках її не було і вносити її ніхто не планував. Дороги були инші, тобто з округів яких походили "коаліціянти". До слова, на тих же округах планують встановлювати і дитячі спортивні майданчики", ‒ зазначив Ігор Гуз.

Також, за його словами, з початку роботи цієї каденції всі депутати райради проголосували за ухвалення програми "Дороги Сокальщини 2015-2017 рр". У цей список, за словами свободівця, були внесені пріоритетні дороги, які мають бути відремонтовані в першу чергу.

"Усе було б добре, якби не халтурна робота ПП "Рома", через що активісти і адміністрація попросили їх піти. Це призвело до зупинки робіт із ремонту доріг, бо потрібно було проводити новий тендер. До сьогодні все було б добре, якби не уже згадана вище "поправка трьох", які внесли своє бачення щодо ремонту доріг в Сокальському районні, чим змінили програму "Дороги Сокальщини", за яку ж самі голосували. На такі дії, звичайно, відреагувала громада і деякі депутати, зокрема від фракції "Свободи", ‒ зазначив Ігор Гуз. ‒ Чим ви керувалися, коли у вашому поданні визначали цей перелік доріг, адже є дороги в зовсім ганебному стані?".

На це автор поправки Андрій Сенюк відповів, мовляв, вважає саме це за потрібне. Така відповідь обурила місцевих мешканців та частину депутатів райради. Однак пікетувальників так ніхто з місцевої влади і не почув.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"