ВО "Свобода"

ENG

30 березня 2017
Ольга Шайдулліна: Кошти обласної програми капітального будівництва розподіляли в ручному режимі
Ольга Шайдулліна: Кошти обласної програми капітального будівництва розподіляли в ручному режимі

Депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ольга Шайдулліна вимагає від голів облради та облдержадміністрації пояснити, за яким принципом розподілялися кошти на фінансування об'єктів програми капітального будівництва минулого року. Про це йдеться в депутатському запиті Ольги Шайдулліної.

За словами депутата, звіт про виконання Програми капітального будівництва надійшов до обласної ради із запізненням на два місяці, а це є порушенням рішення обласної ради щодо моніторингу та звітності обласних програм.

"Складається враження, що це робилося навмисно, аби приховати незадовільне виконання програми, яку було виконано у 2016 році лише на 64 відсотки. З цього випливає, що кошти ділилися головним розпорядником у ручному режимі. Жодної копійки з бюджету розвитку не було виділено на такий важливий соціальний об'єкт як реконструкція незавершеного будівництва народного дому під дитячу дошкільну установу "Малюк" у селищі Красне Буського району. Зате у звіті знаходжу безліч прикладів фінансування у повному обсязі об'єктів в межах виборчих округів депутатів від провладної більшості", ‒ зазначила Ольга Шайдулліна.

У своєму депутатському зверненні вона вимагає пояснити причини запізнілого подання головним розпорядником коштів звіту про виконання вищезазначеної програми за 2016 рік; подати належно оформлений звіт про виконання програми; пояснити, за яким принципом розподілялися кошти на фінансування об'єктів.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"