ВО "Свобода"

ENG

31 березня 2017
Михайло Нискогуз: Львівська обласна рада не виділить кошти з резервного фонду постраждалим на шахті "Степова"
Михайло Нискогуз: Львівська обласна рада не виділить кошти з резервного фонду постраждалим на шахті "Степова"

Б'юджетна комісія Львівської обласної ради не підтримала ініціятиву фракції ВО "Свобода" щодо надання коштів із резервного фонду гірникам, які постраждали внаслідок вибуху на шахті "Степова". Про це 31 березня 2017 року під час засідання постійної комісії Львівської обласної ради з питань б'юджету, соціяльно-економічного розвитку повідомив свободівець Михайло Нискогуз.

"Члени б'юджетної комісії, які представляють депутатську більшість, не підтримали надання коштів із резервного фонду в сумі 1 млн 780 тис. грн. для постраждалих унаслідок вибуху на шахті "Степова". Також на б'юджетній комісії ухвалено рішення не давати оцінку Львівській обласній державній адміністрації щодо вирішення проблемних питань у вугільній галузі", ‒ зазначив свободівець.

Натомість члени б'юджетної комісії підтримали такі пропозиції Михайла Нискогуза: дати доручення обласній державній адміністрації вжити заходів щодо забезпечення державних гарантій шахтарям у царині праці та соціяльного захисту; напрацювати заходи щодо недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати шахтарям та щоквартально інформувати обласну раду про вжиті заходи щодо розв'язання проблемних питань у вугільній галузі Львівської области.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"