ВО "Свобода"

ENG

5 квітня 2017
Руслан Кошулинський: Свободівці не беруть участі в політичних іграх у Львівській облраді
Руслан Кошулинський: Свободівці не беруть участі в політичних іграх у Львівській облраді

Фракція ВО "Свобода" не бере участі у політичних іграх більшості Львівської обласної ради. Про це 5 квітня 2017 року під час сесії заявив депутат облради від ВО "Свобода" Руслан Кошулинський.

"Нагадаю, що з цієї трибуни свободівці казали: "Не робіть помилок, які згодом призведуть до негативних наслідків". Згадайте, як однією ухвалою ви проголосували за дві посади ‒ за першого заступника і за заступника голови. Саме ви, більшість у цій сесійній залі, проголосували за голів і заступників голів комісій, через що згодом програли суд. Депутати судилися з Львівською обласною радою, і рада програла навіть апеляцію!" ‒ зазначив Руслан Кошулинський.

Також свободівець звернувся до владної фракції, яка делегувала свого представника на посаду першого заступника: "Ви, коли у владу входили, тиснули руку своїм партнерам? Ви брали на себе відповідальність за керівництво у Львівській області, що ви будете разом управляти, виділяти кошти, фінансувати програми? Чому ви спільно голосували одним голосуванням за двох, що є абсолютно абсурдно? Бо ви не довіряли вже тоді один одному".

"Позиція нашої фракції: ми в цьому участі не беремо. Цією подією така інституція як Львівська обласна рада вчергове понижує свій рейтинг, втрачає повагу. Відбуваються провладні політичні ігрища, бо ви між собою щось не поділили", ‒ зауважив Руслан Кошулинський.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"