ВО "Свобода"

ENG

20 квітня 2017
Мирослава Бабінська: На Золочівщині під загрозою фрески видатного художника Модеста Сосенка
Мирослава Бабінська: На Золочівщині під загрозою фрески видатного художника Модеста Сосенка

20 квітня 2017 року на засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради було підтримано звернення депутата від ВО "Свобода" Мирослави Бабінської про виділення 50 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію даху церкви с. Поляни Золочівського району. За словами депутата, це необхідно для порятунку фресок видатного художника Модеста Сосенка.

"Є велика загроза знищення фресок відомого художника початку XX століття Модеста Сосенка у церкві села Поляни Золочівського району, тому вкрай потрібна реконструкція даху цієї церкви. І взагалі треба ставити питання про популяризацію культурного надбання цього художника-монументаліста", - зазначила свободівка.

Комісія ухвалила рішення підтримати пропозицію Мирослави Бабінської під час внесення змін до Програми охорони і збереження культурної спадщини Львівської області на 2016-2018 роки з перехідних залишків обласного бюджету, які буде розподілено на сесії обласної ради 25 квітня 2017 року.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"