ВО "Свобода"

ENG

20 квітня 2017
Михайло Нискогуз: Влада вважає зайвим встановлювати хрести на могилах борців за Україну
Михайло Нискогуз: Влада вважає зайвим встановлювати хрести на могилах борців за Україну

20 квітня 2017 року на засіданні депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради більшість не підтримала пропозицію депутата від ВО "Свобода", голови Міжфракційного об'єднання учасників російсько-української війни Михайла Нискогуза про надання 700 тисяч грн на встановлення пам'ятних знаків полеглим борцям за волю України.

"Тему встановлення пам'ятників борцям за волю України занедбали ще від 2016 року, коли влада ніби випадково забула передбачити фінансування на такі важливі речі. У попередні роки депутати обласної ради завжди знаходили такі порівняно невеликі кошти на вшанування всіх героїв минулого, а це були і вояки УПА, і Січові Стрільці та інші відомі й невідомі герої. Хоча водночас у 2016 році влада не забула спрямувати 18 мільйонів гривень на премії чиновникам. Фракція "Свободи" цілий минулий рік повторювала, що такого робити не можна і що вшанування пам'яті наших героїв - це один з важливих елементів боротьби з путінською пропагандою", - прокоментував рішення профільної комісії Михайло Нискогуз. Як зазначив свободівець, він почув від одного провладного депутата, що, мовляв, ми не є настільки багаті, щоб займатися усіма пам'ятниками борцям за волю України.

"Натомість ми сьогодні виявилися настільки багатими, щоб виділяти кошти на ті видатки, які повинні фінансуватися з державного бюджету - маю на увазі 9 мільйонів гривень на преміювання чиновників та 300 тисяч гривень на ремонт гаражу СБУ", - зазначив депутат.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"