ВО "Свобода"

ENG

17 травня 2017
Ігор Гуз: Вітаємо Анну Діжак із перемогою в конкурсі імені Петра Яцика!
Ігор Гуз: Вітаємо Анну Діжак із перемогою в конкурсі імені Петра Яцика!

Голова Сокальської районної організації ВО "Свобода" Ігор Гуз привітав цьогорічну переможницю ІV (загальнонаціонального) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Анну Діжак ‒ ученицю 3-го класу Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3.

"Те, що ми сьогодні стоїмо на сторожі власних кордонів на сході нашої держави, є наслідком того, що свого часу ми не стали на сторожі показника національної єдності, ідентичності та свідомості ‒ української мови. Надважливою є популяризація української мови, оскільки бачимо: війна там, де не було поваги до рідного слова. Тому безмежно щасливий, що Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика є тим об'єднавчим чинником молодих та талановитих провідників нації. Окрема подяка учениці 3-Б класу Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Анні Діжак за особистісний неоціненний внесок у підвищення престижу та популяризації українського слова", ‒ зазначив свободівець Ігор Гуз.

Нагадаємо, що у Києві 16 травня 2017 року в Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка нагородили переможців XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Журі перевірило 960 робіт, виконаних переможцями ІІІ етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика ‒ учнями 3-11 класів, студентами вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів. Голова наглядової ради конкурсу, професор-мовознавець, депутат Верховної Ради України VII скликання від ВО "Свобода" Ірина Фаріон вручила грамоти та пам'ятні подарунки призерам конкурсу.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"