ВО "Свобода"

ENG

18 травня 2017
Маркіян Лопачак: Депутати міської ради працюють всупереч державним інтересам
Маркіян Лопачак: Депутати міської ради працюють всупереч державним інтересам

На черговій сесії міської ради при розгляді питання щодо надання приміщення за адресою вул. Виговського, 34 для роботи прокуратури Львівської області Андрій Садовий закликав депутатів не голосувати за це питання, зазначивши, що результати голосування покажуть "хто любить громаду, а хто ‒ прокуратуру". Така заява обурила свободівців.

Голова фракції ВО "Свобода" у Львівській міській раді поцікавився у "мера" Львова, що він мав на увазі: "Я хочу зрозуміти суть коментаря "хто на чиїй стороні грає". Вам не потрібна прокуратура у місті Львові? Я вважаю, що депутати міської ради мають працювати в межах чинного законодавства, в інтересах всіх державних установ, які працюють на території міста Львова. Чому за це питання не голосує фракція "Самопоміч"?

Слід зауважити, що "Самопоміч" не проголосувала, в наслідок чого рішення не набрало необхідної кількости голосів. Напередодні прокуратура вилучила особову справу Андрія Садового для опрацювання в межах кримінальних проваджень щодо численних зловживань службовим становищем.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"