ВО "Свобода"

ENG

19 травня 2017
Маркіян Лопачак: Депутати міськради мають працювати в рамках чинного законодавства
Маркіян Лопачак: Депутати міськради мають працювати в рамках чинного законодавства

На черговій сесії міської ради при розгляді питання щодо надання приміщення по вул. Виговського, 34 для роботи прокуратури Львівської области "мер" Андрій Садовий закликав депутатів не голосувати за це, додавши, що результати голосування покажуть "хто любить громаду, а хто ‒ прокуратуру. Подивимся, хто на чиїй стороні грає". Ця заява збурила свободівців.

Голова фракції ВО "Свобода" у Львівській міськраді відповів міському голові: "Я хочу зрозуміти суть коментаря "хто на чиїй стороні грає". Вам не потрібна прокуратура у Львові? Я вважаю, що депутати міської ради мають працювати в рамках чинного законодавства, в тому числі в інтересах усіх державних установ, які працюють на території міста. Чому з цього питання не голосує фракція "Самопомочі"?".

Слід зауважити, що "Самопоміч" із цього питання не голосувала, в результаті чого рішення не набрало необхідної кількости голосів. Нагадаймо, що прокуратура вилучила особову справу А. Садового для опрацювання в рамках кримінальних проваджень в рамках розслідуання зловживань службовим становищем.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"