ВО "Свобода"

ENG

23 травня 2017
Михайло Нискогуз: Голова Львівської обласної ради покриває неправомірну діяльність керівника справ облради
Михайло Нискогуз: Голова Львівської обласної ради покриває неправомірну діяльність керівника справ облради

23 травня 2017 року президія Львівської обласної ради не підтримала пропозицію голови депутатської групи "Міжфракційне об'єднання бійців АТО у Львівській обласній раді" Михайла Нискогуза включити до порядку денного пленарного засідання сесії обласної ради звіт керівника справ Львівської обласної ради.

"Проєкт рішення авторства нашої депутатської групи був зареєстрований ще 23 лютого 2017 року, коли звітувало керівництво обласної ради. Минуло три місяці, а це питання і досі не розглянули. Наша депутатська група мала багато зауважень до роботи керівника справ обласної ради, який, зокрема систематично перешкоджає нашій діяльності. Ми попереджали голову обласної ради, що не можна брати на роботу особу, яка у минулому була пов'язана з корупційними схемами, та ще й без конкурсу. На президії обласної ради стало зрозуміло, що голова буде покривати усі справи цього діяча. Але що прикро ‒ голова обласної ради маніпулює депутатами, оскільки ввів їх в оману, що нібито звіт керівника справ уже відбувався. Це недопустимо і свідчать про те, що влада готова піти на будь-які кроки, щоби лише мати змогу займатися розкраданням б'юджетних коштів під прикриттям своїх посіпак", ‒ зазначив Михайло Нискогуз.

Нагадаємо, що 22 травня 2017 року голова міжфракційного об'єднання учасників російсько-української війни у Львівській обласній раді, депутат від "Свободи" Михайло Нискогуз скерував депутатське звернення до голови облради з вимогою внести до порядку денного сесії звіт керівника справ виконавчого апарату ради за минулий рік.

Раніше, 23 лютого 2017 року, голова депутатської групи "Міжфракційне об'єднання бійців АТО у Львівській обласній раді", депутат-свободівець Михайло Нискогуз ініціював заслуховування на сесії облради звіту керівника справ апарату облради.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"