ВО "Свобода"

ENG

1 червня 2017
Олег Панькевич: Суспільство має право ставити владі свої вимоги, а влада зобов'язана їх почути
Олег Панькевич: Суспільство має право ставити владі свої вимоги, а влада зобов'язана їх почути

Суспільство, громада мають право висувати владі свої вимоги, а влада зобов'язана їх чути й адекватно реагувати. Про це заявив 1 червня 2017 року голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич в програмі "Фракція" в етері телеканалу "Перший Західний".

За його словами, чинна влада застосовує методи режиму Януковича.

"Чи мають люди право на протест? Однозначно. При цьому влада зобов'язана їх почути, а представники правоохоронних органів мають охороняти мирний протест, попередити провокації. Але спровокували ситуацію саме представники влади. Потрібно було проголосувати за заяву ще зранку, як вимагали активісти, і головне - не потрібно було голові облради першому залишати сесійну залу ‒ він мав бути разом з людьми", - наголосив Олег Панькевич.

За його словами, заява, яку ухвалено 1 червня стосовно подій на попередньому засіданні, свідчить про те, що не зроблено жодних висновків, продовжується атака на патріотичні сили, влада хоче посилити репресії проти активістів.

"За режиму Януковича проти нас порушували кримінальні справи саме за 341 статтею (захоплення адміністративних будівель) ‒ точно так само діє чинна влада, намагаючись посадити за ґрати чи залякати патріотів", - зазначив депутат.

Він наголосив, що влада має розуміти, що її дії можуть викликати адекватну реакцію суспільства.

"Уже не бачимо різниці між методами режиму Януковича і тим, що відбувається зараз. Нічого не зроблено, щоб подолати корупцію в Україні, не проведено люстрацію, навпаки ‒ представники старого режиму дуже добре почуваються у владних кабінетах. Нічого не зроблено, щоб усунути явища, через які люди виходили на Майдани. Влада має зрозуміти, що так далі діяти не можна, оскільки це може викликати адекватну реакцію суспільства. Зрештою, те, що відбулося в обласній раді недавно, є яскравим прикладом такої реакції", - зазначив Олег Панькевич.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"