ВО "Свобода"

ENG

13 вересня 2017
Ольга Шайдулліна: Постійні зміни до бюджету Львівщини свідчать про розбазарювання коштів
Ольга Шайдулліна: Постійні зміни до бюджету Львівщини свідчать про розбазарювання коштів

Упродовж цього року Львівська обласна рада 21 раз вносила зміни до бюджету та обласних програм. Такі постійні перегляди бюджету свідчать про дерибан коштів провладною більшістю ради. Про це заявила депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ольга Шайдулліна, коментуючи проект рішення "Про внесення змін до показників обласного бюджету", який розглядала комісія облради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.

"У 2016 році на сесіях обласної ради аж 49 разів вносили зміни до показників бюджету та обласних програм. А вже 22 грудня 2016 року ухвалили бюджет на 2017 рік. Фракція ВО "Свобода" попереджала про поспішність такого рішення, закликала спершу заслухати інформацію про формування обласного бюджету на 2017 рік і проголосувати лише за захищені статті, але нас не послухали. І вже 31 січня 2017 року вносили перші зміни до показників обласного бюджету. Упродовж цього року бюджет змінювали 21 раз. Такі часті зміни до показників обласного бюджету та обласних програм можна пояснити тільки некомпетентністю підрозділів Львівської обласної державної адміністрації і бажанням провладної більшості обласної ради дерибанити кошти обласного бюджету", - зазначила Ольга Шайдулліна.

Нагадаємо, фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді закликала депутатів 22 грудня 2016 року проголосувати лише за захищені статті видатків обласного бюджету, а загалом бюджет розглянути в лютому після ґрунтовного аналізу та обговорення.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"