ВО "Свобода"

ENG

5 жовтня 2017
Руслан Кошулинський: Через кризу керівництва Львівської облради заблоковано діяльність двох важливих комісій
Руслан Кошулинський: Через кризу керівництва Львівської облради заблоковано діяльність двох важливих комісій

5 жовтня 2017 року за пропозицією депутата Львівської обласної ради від фракції ВО "Свобода" Руслана Кошулинського постійна комісія обласної ради з питань депутатської діяльности, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики звернулася до президії облради щодо врегулювання питання неправомочности двох постійних комісій.

Руслан Кошулинський уточнив, що йдеться про комісію з питань евроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльности, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв'язків з українцями за кордоном та комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв'язку.

"У керівництві обласної ради намітилася системна криза. Уже на другий рік діяльности Львівської облради заблоковано діяльність двох комісій, які відповідають за важливі напрямки. Такого не було ніколи. Насправді сталося це невипадково. Пригадуємо початок цієї каденції обласної ради, коли більшість формувала комісії. Тоді механічно були роздані керівні посади в комісіях, до того ж, як з'ясувалося згодом, з порушенням законодавства про місцеве самоврядування. Депутати у комісіях з непоєднуваними напрямками швидко зрозуміли, що їхній ККД прямує до нуля, тому і почали масово змінювати комісії. На сьогодні неправильно перекладати цю проблему на керівників фракцій, відповідальність мають нести керівництво обласної ради та президія", ‒ зазначив свободівець.

Нагадаємо, що 19 листопада 2015 року під час першої сесії Львівська облрада з грубими порушеннями затвердила склад постійних депутатських комісій, усупереч вимогам закону визначивши персоналії заступників та секретарів комісій.

Також 30 листопада 2016 року Львівський апеляційний адмінсуд відхилив позов Львівської облради і задовольнив позов депутата-свободівця Руслана Кошулинського щодо протиправного обрання під час роботи першої установчої сесії обласної ради VII скликання заступників голів та секретарів постійних комісій.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"