ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
Олег Панькевич: Для багатьох споживачів опалювальний сезон може бути зірвано
Олег Панькевич: Для багатьох споживачів опалювальний сезон може бути зірвано

Чимало споживачів на Львівщині мають проблеми із оплатою за опалення та з оформленням субсидій на наступний опалювальний сезон. Про це заявив 10 жовтня 2017 року на сесії Львівської обласної ради голова фракції ВО "Свобода" Олег Панькевич, виголошуючи депутатський запит.

"Із засобів масової інформації чуємо, що начебто вся країна готова до опалювального сезону. Але до депутатів звертаються мешканці Львівської області, які підтверджують, що в цій галузі не все гаразд.

Я подавав депутатський запит, який підтримала сесія, про виникнення заборгованості за газ у жителів мого виборчого округу на Бродівщині. Причому споживачі не можуть отримати належної інформації про причини та структуру заборгованості та відповідно не можуть оформити субсидії на новий опалювальний сезон. Отримав відповідь облдержадміністрації, в якій вона радить споживачам послуг самим з'ясовувати з надавачами послуг про причини виникнення заборгованості й не збирається сприяти розв'язанню проблеми.

Але сьогодні в структурах підприємства "Львівгаз" не можливо отримати інформації.

Прошу голову облдержадміністрації дати відповідні доручення органам державної влади, місцевого самоврядування, аби це питання було в полі зору влади", - зазначив депутат.

Нагадаємо, у вересні 2017 року голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич звернувся до голови Львівської облдержадміністрації та голови "Львівгаззбуту" з клопотанням посприяти соціально незахищеним категоріям населення в укладенні договорів про реструктуризацію заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг у Підкамені Бродівського району. За словами Олега Панькевича, до фракції ВО "Свобода" звернулися мешканці селища Підкамінь Бродівського району з приводу виникнення заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг внаслідок передчасного завершення опалювального сезону 2016-2017 років.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"