ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
Ігор Тенюх: Неприпустимо, аби депутати Львівської облради голосували "за командою" голови ради
Ігор Тенюх: Неприпустимо, аби депутати Львівської облради голосували "за командою" голови ради

Депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ігор Тенюх закликав депутатський корпус не піддаватися на маніпуляції голови облради та не голосувати надалі за його командою. Про це він заявив 10 жовтня 2017 року у своєму виступі з трибуни обласної ради.

За словами Ігоря Тенюха, йому дуже прикро, що сьогодні за "командою" голови облради більшість не підтримала рішення щодо забезпечення житлом учасників війни.

"Уже тривалий час ми спостерігаємо на сесіях Львівської обласної ради, як голова, коли хоче "протягнути" якесь питання, дає сигнал: "Прошу проголосувати, прошу підтримати". Та навіть в Севастопольській міській раді, де засідав зовсім інший контингент, я з таким не стикався. Голова Львівської обласної ради не має права маніпулювати депутатами. Тому я вношу пропозицію, щоб з наступної сесії голова говорив лише "ставлю на голосування" і все. І нехай депутати в сесійній залі самі вирішують, чи підтримувати питання. Бо наразі, коли хочемо відстояти те чи інше рішення, бачимо, що вже заздалегідь усе вирішено.

Звертаюся до совісті депутатів. Люди нас обирали, щоб ми відстоювали їхні інтереси, інтереси громади. Дуже прикро, коли Львівська обласна рада не голосує за вирішення питання житла учасникам АТО. Я б хотів, щоб депутати поїхали на фронт, відчули на собі все те, що відчули бійці, а тоді голосували.

Закликаю вас не допускати, аби голова облради маніпулював рішенням депутатів. Сподіваюся на вашу совість і честь", - наголосив Ігор Тенюх.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"