ВО "Свобода"

ENG

10 жовтня 2017
Олексій Балицький: У Трускавці необхідно відновити функціонування лінії електропередач
Олексій Балицький: У Трускавці необхідно відновити функціонування лінії електропередач

У Трускавці до початку опалювального сезону необхідно відновити функціонування лінії електропередач-35, пошкоджених внаслідок техногенного провалу ґрунтів. З відповідним депутатським зверненням 10 жовтня 2017 року депутат від фракції ВО "Свобода" Олексій Балицький звернувся до голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки та голови правління ПрАТ "Львівобленерго" Володимира Матвіїшина.

"У зв'язку з провалом ґрунту та утворення провалу поблизу автодороги Дрогобич ‒Трускавець на території ТзОВ "СГХП Полімінерал" відбулось пошкодження лінії електропередач (ЛЕП-35) по якій транспортувалась електрична енергія в м. Трускавець.

Враховуючи те, що в місті відключене централізоване теплопостачання, значна частина мешканців встановила електричне опалення у своїх квартирах, існує загроза зриву опалювального сезону 2017‒2018 років в м. Трускавці.

Враховуючи це, просимо Вас невідкладно вжити заходів щодо відновлення функціонування ЛЕП-35 до початку опалювального сезону.

Крім цього, звертаємо вашу увагу на те, що з метою запобігання в подальшому випадків пошкодження ліній електропередач внаслідок техногенного провалу ґрунтів, просимо Вас передбачити кошти на будівництво (перенесення) мереж електропостачання поза зоною гірничого впливу шахти ТзОВ "СГХП Полімінерал", ‒ йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"