ВО "Свобода"

ENG

9 листопада 2017
Володимир Чехут: Малозабезпечені потребують допомоги для встановлення індивідуального опалення
Володимир Чехут: Малозабезпечені потребують допомоги для встановлення індивідуального опалення

9 листопада 2017 року з ініціативи голови фракції ВО "Свобода" в Бродівській районній раді Володимира Чехута підтримано запит про надання з бюджету матеріальної допомоги на встановлення індивідуального опалення мешканці Бродів, в помешканні якої КП "Бродитеплоенерго" самовільно від'єднало центральне опалення. Запит скеровано голові Бродівської РДА Орестові Цигилику та голові Бродівської районної ради Євгенові Шведу.

"КП "Бродитеплоенерго" в односторонньому порядку здійснило відрізку від системи централізованого теплопостачання ряд будинків в місті, зокрема Надії Митрофановій. Чиновникам "Бродитеплоенерго" байдуже, що жертвами їхнього свавілля стали і мешканці, що наразі не готові або неспроможні вирішити самостійно питання автономного опалення своїх помешкань. Зокрема, Надія Митрофанова - вдова, яка виховує неповнолітню дитину. Вона у відчаї, адже через таке свавілля посадовців приречена зимувати в холодній квартирі. Вона не має змоги та фінансових можливостей встановити індивідуальне опалення. Зважаючи на критичну ситуацію, прошу надати з бюджету матеріальну допомогу Митрофановій Надії Іванівні на встановлення індивідуального опалення", - зазначив Володимир Чехут.

Також він повторно звернувся із депутатським запитом до Бродівського міського голови Анатолія Белея, в якому вимагає покарати винних посадовців, а також розробити та впровадити соціальну програму допомоги в облаштуванні систем автономного опалення будинків, що підлягають відключенню від централізованого теплопостачання у зв'язку з економічною доцільністю.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"