ВО "Свобода"

ENG

9 листопада 2017
Володимир Чехут: Голова Львівської облради ігнорує проблеми Бродівщини
Володимир Чехут: Голова Львівської облради ігнорує проблеми Бродівщини

За "командою" голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, депутатська більшість не підтримує ініціативи, які стосуються Бродівщини. Про це заявив 9 листопада 2017 року на сесії Бродівської районної ради голова фракції ВО "Свобода" Володимир Чехут.

За словами Володимира Чехута, при розподілі коштів у Львівській обласній раді потреби Бродівщини ігноруються.

"Цьогоріч виділено в десятки разів більше коштів на ремонт доріг в області, ніж в минулі роки, та чи ремонтують дороги на Бродівщині? Ні, не ремонтуються ні сільські комунальні дороги, ні автошляхи місцевого значення, бо кошти пішли в інші райони. На недавній сесії Львівської облради при розподілі коштів від перевиконання бюджету Бродівщина отримала на ремонт об'єктів соціально-культурного призначення всього 200 тисяч. Також Бродівська районна рада зверталася до облради з приводу дуже важливого для району питання ‒ виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію незавершеного будівництва пологового відділення, однак обласна рада не виділила на це коштів, бо надійшла "команда" від Ганущина ‒ пароль "прошу визначитися голосуванням", - зазначив Володимир Чехут.

Він також нагадав, що депутати зверталися до облради щодо проблем з початком опалювального сезону. "Важкими зусиллями опалення підключили, однак проблеми не вирішено, бо КП "Бродитеплокомуненерго" не отримало лімітів на газ, оплата нараховується за подвійним тарифом, а отже ‒ борги зростають. Вже чути, що міська рада готує банкрутство комунального підприємства. В інших районах отримують ліміти, на відміну від Бродівщини. Чому ж таке ставлення до нашого району, чому голова облради, який обирався від Бродівщини, тепер ігнорує наші потреби й проблеми? Певне, у нього тепер інші інтереси, і його не цікавить громада нашого району", - наголосив свободівець.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"