ВО "Свобода"

ENG

13 листопада 2017
Ольга Шайдулліна: Безпека на дорогах Львівщини під загрозою через некомпетентність чиновників
Ольга Шайдулліна: Безпека на дорогах Львівщини під загрозою через некомпетентність чиновників

Через некомпетентність чиновників безпечність доріг Львівщини під загрозою. Про це заявила депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ольга Шайдулліна, коментуючи розгляд звіту щодо виконання обласної програми з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктів Львівської області за підсумком 9 місяців на засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, яка відбулася 10 листопада 2017 року.

"Програма безпеки на дорогах Львівщини практично не виконується. За підсумком 9 місяців програму виконано лише на 6, 7 %, тобто із запланованих 20 млн грн. використано лише 1, 3 млн грн. Якщо в рамках програми роботи з освітлення пішохідних переходів у населених пунктах області та встановлення світлофорів виконуються на мінімальному рівні, то інші заходи програми взагалі було проігноровано.

Скажімо, мільярди, виділені останніми роками на ремонт доріг на Львівщині, можуть бути закопаними в землю, якщо не буде належного утримання автомобільних доріг. З року в рік область зіштовхується з проблемою пересування великотоннажних вантажних автомобілів під час спеки, внаслідок чого руйнується дорожнє полотно. Львівська обласна рада з метою попередження такої проблеми виділила з обласного бюджету 500 тис. грн. на закупівлю мобільних вагових комплексів та 1, 5 млн грн. на проведення робіт з облаштування місць здійснення габаритно-вагового контролю. Попри це, обласна державна адміністрація та служба автомобільних доріг не використали жодної гривні на реалізацію вищезазначеного заходу.

Або інший захід програми безпеки на дорогах ‒ створення автоматизованої системи відеонагляду на автомобільних дорогах загального користування. Цей захід має допомогти виявляти правопорушення на вулично-шляховій мережі, а також полегшити відео фіксацію порушень Правил дорожнього руху. Натомість, знову ж таки жодної гривні не було використано", ‒ зазначає Ольга Шайдулліна.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"