ВО "Свобода"

ENG

5 грудня 2017
Олег Панькевич: У Львівській облраді заблоковано роботу деяких комісій
Олег Панькевич: У Львівській облраді заблоковано роботу деяких комісій

У Львівській обласній раді не працює депутатська комісія, до повноважень якої належать транскордонна співпраця та питання евроінтеграції. Про це заявив 5 грудня 2017 року на сесії Львівської обласної ради голова фракції ВО "Свобода" Олег Панькевич під час затвердження регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва та европейської інтеграції на 2018‒2020 роки.

"Я поставив запитання доповідачу про те, як департамент облдержадміністрації співпрацює з профільною комісією, маючи на увазі комісію з питань евроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльности, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв'язків з українцями за кордоном. Цю комісію було створено на початку скликання, до її відання належить багато напрямків. Комісія не працює, і цю проблему треба вирішувати швидше. Не може комісія з питань регламенту бути добрим якісним порадником з усіх питань", - зазначив Олег Панькевич.

Він наголосив, що минулого скликання комісія міжнародного напрямку працювала дуже якісно, продукувала багато корисних ініціатив, зокрема щодо співпраці з українцями за кордоном. За його словами, роботу за цим напрямком необхідно покращувати.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"