ВО "Свобода"

ENG

5 грудня 2017
Руслан Кошулинський: Якщо влада Львова не зреагує на побиття воїнів у ресторані "Старгород" ‒ бійці дадуть свою відповідь
Руслан Кошулинський: Якщо влада Львова не зреагує на побиття воїнів у ресторані "Старгород" ‒ бійці дадуть свою відповідь

Вимагаємо звернути увагу на системний прояв брутальної зневаги та грубих порушень громадянських прав у роботі ресторанно-розважального закладу "Старгород", що розташований у Львові. З відповідним депутатським зверненням 5 грудня 2017 року під час сесії депутат від фракції ВО "Свобода" Руслан Кошулинський звернувся до начальника Головного управління Національної поліції у Львівській области Валерія Середи, начальника Управління СБУ у Львівській області Олександра Ткачука.

"Нещодавно, 2 грудня 2017 року, в ресторані-пивоварні "Старгород" відбулась ганебна для патріотичного Львова подія, що дуже швидко набрала гучного суспільного резонансу. Відразу аж десять охоронців цього трактиру напали і жорстко скрутили та довгий час насильно утримували двох учасників російсько-української війни лише за те, що вони просили адміністрацію закладу не вмикати в час війни російськомовну музику.

Прибулі за викликом поліцейські закували бійців у наручники та доставили їх у Личаківський відділок поліції, де вояків відразу відпустили за відсутністю у їхніх діях протиправного вчинку.

Виявилось, що подібна ситуація є штатною і характерною для "Старгорода", оскільки у такий спосіб адміністрація ресторану бореться з тими, хто не хоче слухати музику агресора.

Не виключено, що такі дії адміністрації "Старгороду" можуть бути свідомо спрямовані певними силами на штучне провокування громадського конфлікту і розпалювання ворожнечі, в тому числі і шляхом відкритої пропаганди культури країни-агресора.

Українські бійці попередили: якщо влада Львова не зреагує на побиття атовців в ресторані "Старгород", то вони реагуватимуть у свій спосіб.

Просимо правоохоронні органи забезпечити перевірку обставин щодо можливих антидержавницьких дій адміністрації ресторанно-розважального закладу "Старгород", що у Львові, спрямованих на штучне провокування громадського конфлікту і розпалювання ворожнечі в суспільстві, зокрема шляхом відкритої пропаганди культури країни-агресора та вжити належних заходів реагування", ‒ зазначив Руслан Кошулинський.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"