ВО "Свобода"

ENG

21 грудня 2017
Олексій Балицький: Автодорога Стрий ‒ Нижанковичі потребує капітального ремонту
Олексій Балицький: Автодорога Стрий ‒ Нижанковичі потребує капітального ремонту

У 2018 році необхідно спрямувати кошти на капітальний ремонт автодороги територіального значення Т-1418 сполученням Стрий ‒ Нижанковичі та на першочергові заходи з ремонту на ділянці Дрогобич ‒ Самбір. Із відповідним депутатським запитом 21 грудня 2017 року під час сесії Львівської обласної ради депутат від ВО "Свобода" Олексій Балицький звернувся до голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки.

"На сьогоднішній день можна з упевненістю довести факт повної відсутності дорожнього покриття дороги Т-1418 на ділянці від м.Дрогобич до початку м.Самбір. Цей відрізок дороги є надзвичайно важливим для комунікації та розвитку регіону та Львівщини в цілому, адже Дрогобицький район разом із містами обласного значення ‒ Дрогобичем, Трускавцем та Бориславом ‒ є одним із найбільш густонаселених районів Львівської області. Подальший розвиток краю з його унікальними природними курортними територіями Трускавця та Східниці безпосередньо залежить від стану транспортного сполучення з обласним центром та міжнародними автомагістралями.

Автодорога територіального значення Т-1418 є основним шляхом сполучення Стрийщини, Дрогобиччини, Старосамбірщини, Самбірщини з кордоном Республіки Польща, проходить чотирма районами, має дуже важливе значення для розвитку Самбірсьокого, Дрогобицького, Стрийського та Старосамбірського районів. Упродовж останніх десятиліть на даній дорозі проводились в основному поточні ямкові ремонти, дорожнє покриття повністю вичерпало свій ресурс та потребує капітального ремонту.

Також кожного року в місті Трускавець проводиться міжнародний форум місцевого самоврядування та інші заходи міжнародного рівня. Так, протягом 2016 року лише одне місто Трускавець прийняло понад 220 тисяч гостей. Загальна кількість відпочивальників у місці за 11 місяців 2017 року становить 172378 осіб, з них гостей із Польщі понад 500 чоловік, а загальна кількість іноземців теж має позитивну динаміку: за 11 місяців 2017 року їх на курорті відпочило 32259 осіб.

Беручи до уваги вищевикладене, звертаємось до Вас щодо надання коштів у 2018 році на капітальний ремонт автодороги територіального значення Т-1418 сполученням Стрий-Нижанковичі, а також звертаємо Вашу увагу на першочергові заходи на ділянці Дрогобич-Самбір", ‒ йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"