ВО "Свобода"

ENG

21 грудня 2017
Олег Панькевич: Соціально-економічні показники свідчать про зниження рівня життя українців
Олег Панькевич: Соціально-економічні показники свідчать про зниження рівня життя українців

Свободівці не поділяють оптимізму влади з приводу соціально-економічної ситуації в державі та зокрема на Львівщині. Про це заявив 21 грудня 2017 року на сесії Львівської обласної ради голова фракції ВО "Свобода" Олег Панькевич із приводу розгляду проектів обласного бюджету і Програми соціально-економічного та культурного розвитку на 2018 рік.

"Фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді не підтримує проекти обласного бюджету і Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2018 рік, запропонованих облдержадміністрацією. Ми не поділяємо надмірного оптимізму, який відчувається в доповідях та при обговоренні цих важливих документів. Влада мала би більше зважати на проблеми області та шукати способи їх розв'язання", - наголосив Олег Панькевич.

За його словами, викликають сумніви показники, які закладено і в Державному бюджеті, і в обласному кошторисі.

"Чи проаналізували ви прогнозований відсоток інфляції? Чи відповідають дійсності показники, які закладено в бюджет? Чи реальним є зростання наповнення на 30% в той час, коли знижуються багато показників, від яких залежить соціально-економічний розвиток в державі та Львівській області зокрема?" - зазначив депутат.

За його словами, фракція свободівців не підтримує запропоновані владою проекти бюджету та Програми соціально-економічного розвитку.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"