ВО "Свобода"

ENG

21 грудня 2017
Михайло Нискогуз: Необхідно скасувати право депутатів на безоплатний проїзд
Михайло Нискогуз: Необхідно скасувати право депутатів на безоплатний проїзд

Львівська обласна рада з ініціятиви депутата від фракції ВО "Свобода" Михайла Нискогуза вимагає скасувати права народних депутатів та депутатів місцевих рад на безоплатний проїзд. Відповідне звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України депутати підтримали на сесії 21 грудня 2017 року.

"Керуючись положенням Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2002 року №1738 "Про порядок та умови безоплатного проїзду депутатів місцевих рад" установлюється, що право депутатів місцевих рад на безплатний проїзд на територією відповідної ради на залізничному, автомобільному і водному транспорті незалежно від форми власності, а також на всіх видах міського пасажирського транспорту (за винятком таксі) реалізується шляхом надання їм відповідною радою або її виконавчим органом проїзних документів.

Придбання місцевою радою або її виконавчим органом проїзних документів здійснюється на підприємствах транспорту за рахунок коштів відповідних місцевих б'юджетів у межах асигнувань на утримання відповідної ради.

Вважаємо, що в умовах сьогодення, в період війни на сході України недоцільним є за рахунок державного б'юджету України та відповідних місцевих б'юджетів забезпечувати народних депутатів та депутатів місцевих рад безоплатним проїздом. Тому ми пропонуємо внести зміни до чинного законодавства України, скасувавши право народних депутатів та депутатів місцевих рад на безоплатний проїзд", ‒ йдеться у зверненні.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"