ВО "Свобода"

ENG

27 грудня 2017
Михайло Чунгін: Бродівський "мер" не хоче знати, що відбувається на комунальних підприємствах
Михайло Чунгін: Бродівський "мер" не хоче знати, що відбувається на комунальних підприємствах

Бродівський "мер" не хоче знати про те, що відбувається на комунальних підприємствах міста. Про це заявив 27 грудня 2017 року голова фракції ВО "Свобода" в Бродівській міській раді Михайло Чунгін, коментуючи звіт міського голови Анатолія Белея.

Михайло Чунгін наголосив, що на минулій сесії Бродівської міської ради міський голова не захотів заслухати інформацію від тимчасової депутатської комісії щодо вивчення ситуації на комунальних підприємствах міської ради.

"Комісія має багато важливих напрацювань, які дозволили би ефективніше керувати комунальними підприємствами. Наприклад, за нашою інформацією, КП "Бродівський замок" (ринок) отримав прибуток на 1 жовтня 2017 року у розмірі 30 тисяч грн. Це при тому, що міська рада на цей рік виділила понад півмільйона гривень на підтримку цього КП. І воно не розвивається, лише витягує гроші з бюджету. То, може, варто щось змінити на цьому підприємстві?" - каже Михайло Чунгін.

За його словами, міський голова під час звіту не зміг відповісти на деякі запитання, які стосуються діяльності міських комунальних підприємств.

"Я застеріг про критичну ситуацію на КП "Бродиводоканал" у зв'язку із закінченням дії ліцензії на централізоване водопостачання та водовідведення. Наслідком може стати припинення водопостачання та штрафні санкції. Однак, як виявилося, мер навіть не знає про відсутність ліцензії та пов'язані з цим загрози", - зазначає свободівець.

Він закликав міського голову все ж прислухатися до інформації, яку зібрала тимчасова депутатська комісія, та вжити заходів для ефективної роботи підприємств.

Нагадаємо, 31 серпня 2017 року на сесії Бродівської міської ради з ініціативи голови фракції ВО "Свобода" Михайла Чунгіна створено тимчасову депутатську комісію щодо вивчення ситуації на комунальних підприємствах міської ради. Комісію очолив ініціатор її створення Михайло Чунгін. За словами свободівця, депутати часто отримують скарги від мешканців Бродів на діяльність комунальних підприємств.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"