ВО "Свобода"

ENG

8 лютого
Ольга Шайдулліна: Міжвідомча група з проблем незавершеного будівництва має запрацювати вже в лютому
Ольга Шайдулліна: Міжвідомча група з проблем незавершеного будівництва має запрацювати вже в лютому

Деякі політичні сили гальмують створення міжвідомчої групи з питань незавершеного будівництва у Львівській області, бо не зацікавленні в розв'язанні проблеми. Про це заявила депутат від ВО "Свобода" Ольга Шайдулліна, коментуючи рішення комісії Львівської обласної ради з питань будівництва та житлово-комунального господарства, яке відбулося 8 лютого 2018 року.

На засіданні розглядали ініціятиву фракції ВО "Свобода" щодо стану незавершеного будівництва у Львівській області. Комісія ухвалила рішення завершити формування міжвідомчої групи з розв'язання проблем незавершеного будівництва Львівської області, включивши до неї представників усіх фракцій обласної ради, а також скликати засідання міжвідомчої групи 22 лютого 2018 року.

"Як було видно на засіданні профільної комісії, представники деяких фракцій і далі намагаються "заговорити" проблему. Фракція ВО "Свобода" вже втретє, починаючи з 2016 року, виступає з ініціятивою наведення ладу з довгобудами у Львівській області. Проте, очевидно, не всім політичним силам подобається принцип ефективного використання коштів", ‒ наголосила Ольга Шайдулліна.

Вона закликала створити міжвідомчу групу, яка має розпочати роботу 22 лютого 2018 року.

Нагадаємо, 20 червня 2017 року депутат Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Ольга Шайдулліна подала до ради проєкт рішення, в якому запропонувала навести лад із об'єктами незавершеного будівництва на Львівщині. Зокрема, вона пропонувала при розробці програми капітального будівництва об'єктів соціяльно-культурного та житлово-комунального призначення зосередити увагу на об'єктах незавершеного будівництва високої будівельної готовности і на перехідних об'єктах з попереднього року.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"