ВО "Свобода"

ENG

20 лютого
Руслан Кошулинський: Суспільство отримало черговий урок ‒ необхідна постійна ротація влади
Руслан Кошулинський: Суспільство отримало черговий урок ‒ необхідна постійна ротація влади

Влада, яка прийшла після Революції гідности, Майдану і після президентських виборів, по-суті грає в одну кишеню з тими, хто прагне реваншу. Адже більшість колишніх "регіоналів" спокійно увійшли до складу "БПП". Тому зараз вони будуть розігрувати таку карту, мовляв, Банкова й Порошенко оберігають вас від реваншу. Про це 20 лютого 2018 року заявив заступник Голови ВО "Свобода" Руслан Кошулинський в етері телеканалу "НТА".

Свободівець нагадав, що після повалення окупаційного режиму Януковича було порушено більше тисячі кримінальних справ, "але все залишилося на своїх місцях, а люди які опинилися при владі, разом із колишніми "регіоналами" роблять бізнес. Тому політичної волі на затримання і суд над винними у злочинах проти Майдану не відбудеться. Саме тому, наприклад, Ахметов зараз почувається не гірше, як за Януковича й так само "працює" з владою, як і за часів Януковича".

"Люди чомусь вирішили, що колишній засновник СДПУ й член уряду Януковича може стати революційним президентом, який посадить бандитів, переможе Росію за тиждень і платитиме військовим по 1000 доларів. Ні! Суспільство отримало урок ‒ має бути ротація щодо тих, хто не виконав своїх програмних засад. І треба людям мати довгострокову політичну пам'ять. А тим, хто каже, що втомлений від виборів і розчарований у політиках, я би рекомендував звернутися до дідусів і бабусь, які мали честь захищати Україну від 1938-го до 50-х років. Вони не казали про розчарування й не чекали, що за них хтось прийде і зробить. Нам треба впертися у своєму і стояти на цьому. Будемо показувати свою позицію, відстоюватимемо свої переконання ‒ тоді влада йтиме за нашою волею!" ‒ наголосив Руслан Кошулинський.

Прес-служба ВО "Свобода"