ВО "Свобода"

ENG

23 лютого
Ольга Шайдулліна: Бюджетна комісія Львівської облради ‒ проти контролю за використанням бюджетних коштів
Ольга Шайдулліна: Бюджетна комісія Львівської облради ‒ проти контролю за використанням бюджетних коштів

Депутатська комісії Львівської обласної ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку не підтримала ініціативи депутатів-свободівців Ольги Шайдулліної, Михайла Нискогуза та Андрія Чада щодо створення тимчасової контрольної комісії з перевірки використання бюджетних коштів на об'єктах соціально-культурного, житлово-комунального призначень та дорожньої інфраструктури.

Як зазначила Ольга Шайдулліна, депутатська більшість не зацікавлена в контролі за використанням коштів.

"Бюджет обласної ради на 2018 рік передбачає понад 1 мільярд 300 мільйонів гривень на обласні програми. Це великі гроші, які повинні працювати для розвитку громад. Натомість, зіштовхуємося із прикладами, коли кошти платників податків використовуються неефективно. Скажімо, я третій рік поспіль як депутат від Бродівського району намагаюся змусити підрядника завершити реконструкцію шатрового даху у с. Пониковиці. Бо хоч об'єкт здано в експлуатацію, так званий реконструйований дах і далі протікає", - наголосила депутат.

За словами Ольги Шайдулліної, обласна рада має стежити за ефективністю використання бюджетних коштів ‒ це прямий обов'язок депутатів.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"