ВО "Свобода"

ENG

5 березня
Мар'ян Берездецький: На Стрийщині триває війна з перевізником-монополістом
Мар'ян Берездецький: На Стрийщині триває війна з перевізником-монополістом

Мешканці сіл Грабівці та Добряни, що на Стрийщині, обурені тим, що ТзОВ "Стрийське АТП", грубо порушуючи умови договору, не випускає автобуси на маршрут, мотивуючи це тим, що пенсіонери повинні платити за проїзд. Про це 5 березня 2018 року повідомив депутат Стрийської районної ради від фракції ВО "Свобода" Мар'ян Берездецький.

Свободівець зауважив, що ситуація набирає розголосу по всьому районі. Так, 4 березня, у селі Грабівці місцева громада ініціювала збір селян щодо обговорення теми перевезень, бо вже кілька днів у люті морози перевізник не випускає автобуси на маршрут, пояснюючи це тим, що пенсіонери не платять за проїзд.

Нещодавно й активісти ГО "Стрийський майдан" провели слухання щодо незаконного підняття цін за проїзд, під час яких представник АТП не зміг надати економічного обґрунтування підняття тарифу, а отже вирішили залишити плату за проїзд попередньою ‒ в розмірі 5 гривень.

Також громада села Добряни разом із сільським головою прийшли в Стрийську адміністрацію, де на зустрічі громади та керівника адміністрації з представником АТП вирішили, що за умовами договору перевізник упродовж місяця працюватиме на цьому маршруті, а сільський голова та голова адміністрації за цей час шукатиме, згідно з процедурою тендеру, иншого перевізника".

Депутати, за його словами, також подали звернення в райраду щодо проведення позачергової сесії та вирішення питання перевезень, але звернення керівництво району відхилило.

"Перевізник грубо порушує умови договору: економічного обґрунтування тарифу надати не може, на депутатські звернення щодо зустрічі з керівником Стрийського АТП, головою районної адміністрації, депутатів району ‒ не відповідає. Водночас мешканці скаржаться на незадовільний стан маршруток, а пенсіонери, що їх виганяють водії… Маємо спільно припинити це неподобство, відстояти свої права та домогтися якісного перевезення у районі", ‒ зауважив свободівець Мар'ян Берездецький.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"