ВО "Свобода"

ENG

20 березня
Михайло Нискогуз: Дорога на ділянці Великі Мости ‒ Червоноград потребує ремонту
Михайло Нискогуз: Дорога на ділянці Великі Мости ‒ Червоноград потребує ремонту

Потребує нагального ремонту одна з найінтенсивніших дорожніх автомагістралей, що пролягає територією Львівської області ‒ Р-15 Ковель-Володимир-Волинський ‒ Червоноград ‒ Жовква, на ділянці Великі Мости ‒ Червоноград. Із відповідним депутатським запитом 20 березня 2018 року голова депутатської групи "Міжфракційне об'єднання бійців АТО у Львівській області" Михайло Нискогуз звернувся до голови Львівської ОДА Олега Синютки, голови Львівської облради Олександра Ганущина, в. о. начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Романа Кандибори.

"Під час особистого прийому до мене звернулися депутати Великомостівської ОТГ щодо сприяння у спрямуванні коштів на проведення ремонту дороги Р-15 Ковель ‒ Володимир-Волинський ‒ Червоноград ‒ Жовква, яка сполучає Великі Мости та Червоноград.

Як зазначено у зверненні, минулоріч проводили ремонт цієї дороги на ділянках км 89+514 ‒ км 114+232, км 129+000 ‒ км 137 000 Львівської області. Згідно з інформацією Служби автомобільних доріг у Львівській області, було укладено договір з ТОВ "Автомагістраль-Південь" на ремонт 32, 7 км дороги державного значення P-15 Ковель ‒ Володимир-Волинський ‒ Червоноград ‒ Жовква за 280, 98 млн грн.

Дорога на ділянці Великі Мости-Червоноград потребує вжиття невідкладних заходів, адже це одна з найінтенсивніших дорожніх автомагістралей, що пролягає територією области. Окрім того, потрібно врахувати, що новостворена Великомостівська ОТГ потребує підтримки у залученні інвестицій, а без розвиненої інфраструктури розвиток місцевої громади буде обмеженим.

Зважаючи на вищевикладене, прошу вжити заходів щодо ремонту дороги Р-15 Ковель ‒ Володимир-Волинський ‒ Червоноград ‒ Жовква, на відтинку Великі Мости-Червоноград", ‒ зазначив Михайло Нискогуз.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"