ВО "Свобода"

ENG

22 березня
Олег Панькевич: Зовнішній аудит комунальних закладів використають в інтересах певних осіб
Олег Панькевич: Зовнішній аудит комунальних закладів використають в інтересах певних осіб

Так званий зовнішній аудит комунальних закладів, на який Львівська обласна рада спрямувла 1, 5 мільйона гривень, використають в інтересах певних осіб. Про це заявив голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич. Як зазначає депутат, проведення зовнішнього аудиту не регламентоване документами обласної ради.

"Питання про надання 1, 5 млн гривень управлінню майном спільної власності на проведення аудиту комунальних закладів не розглядалося на профільній комісії з питань комунального майна та приватизації. За логікою, передусім потрібно провести внутрішній аудит закладів, зокрема фінансовий. Це можуть робити як відповідні органи обласної державної адміністрації, обласної ради, так і тимчасові контрольні комісії. Зрештою, зовнішній аудит можуть провести абсолютно безкоштовно контролюючі органи", ‒ зазначає Олег Панькевич.

За його словами, було б логічно насамперед ухвалити антикорупційну програму обласної ради, у якій зазначити порядок проведення внутрішніх та зовнішніх аудитів.

"Схоже на те, що ці кошти буде використано під конкретні інтереси певних осіб, а основним завданням аудиту є не покращення роботи закладів, а створення формальних причин для закриття комунальних закладів обласної ради", - наголосив депутат.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"