ВО "Свобода"

ENG

30 березня
Олег Панькевич: Керівництво Львівської облради на свій розсуд виносить проекти рішень на сесію або ігнорує їх
Олег Панькевич: Керівництво Львівської облради на свій розсуд виносить проекти рішень на сесію або ігнорує їх

Керівництво Львівської обласної ради систематично не вносить до порядку денного сесій окремі ініціативи фракції ВО "Свобода", тобто перешкоджає депутатській діяльності. Про це заявляє голова фракції ВО "Свобода" у Львівській обласній раді Олег Панькевич. У депутатському зверненні до голови ради та голови комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики він вимагає усунути порушення та винести всі свободівські проекти рішень на розгляд сесії.

Олег Панькевич зазначає, що на минулому засіданні, 20 березня 2018 року, до порядку денного не внесли три проекти рішень від депутатів фракції ВО "Свобода", зокрема про формування консолідованого бюджету Львівської області на 2018 рік, про надходження до бюджету розвитку коштів від приватизації, про звіт генерального директора "Галсільлісу".

"За регламентом, на розгляд постійних комісій ради, а потім ‒ на президію ради для формування порядку денного сесії обласної ради мають вноситись всі проекти рішень ради, якщо вони належно зареєстровані у виконавчому апараті ради не пізніше як за 30 днів до чергової сесії. Далі всі проекти має бути внесено до проекту порядку денного сесії. Однак президія вирішила, що вона має право обирати, що виносити на сесію, а інше ‒ ігнорувати. Закон трактує це як перешкоджання діяльності депутата і тягне за собою покарання", ‒ зазначає Олег Панькевич.

Фракція ВО "Свобода" вимагає внести проекти фракції ВО "Свобода" на чергове пленарне засідання сесії Львівської обласної ради та припинити систематичне ігнорування свободівських ініціатив.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"