ВО "Свобода"

ENG

15 травня
Ольга Шайдулліна: Львівська облрада нехтує функцією контролю за використанням коштів
Ольга Шайдулліна: Львівська облрада нехтує функцією контролю за використанням коштів

15 травня 2018 року на сесії Львівської обласної ради депутатська більшість не підтримала ініціативу фракції ВО "Свобода" про створення тимчасової контрольної комісії з перевірки цільового використання бюджетних коштів на об'єктах соціально-культурного, житлово-комунального призначень та дорожньої інфраструктури. За словами депутата від ВО "Свобода" Ольги Шайдулліної, облрада не виконує однієї із своїх законних функцій ‒ контролю за використанням бюджетних коштів.

Під час виступу Ольга Шайдулліна продемонструвала приклад того, як замовники та виконавці робіт недбало ставляться до своїх обов'язків.

"При проведенні реконструкції даху народного дому с. Пониковиця Бродівського району за бюджетні кошти об'єкт здали в експлуатацію не завершеним. Насправді дах народного дому протікає, у бібліотеці псуються книжки. Питання розглядалося на виїзному засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку обласної ради. Депутати обстежили цей об'єкт і виявили низку недоліків та зобов'язали підрядну організацію ліквідувати їх, але до сьогодні роботи не виконані в повному обсязі", - зазначила депутат.

За її словами, таких прикладів безліч, і створення тимчасової контрольної комісії дозволило би їх виявити та залучити правоохоронні органи.

Однак більшість облради не підтримала створення тимчасової контрольної комісії.

"Заперечення депутатів звучать жалюгідно. Ви як представницький орган відмовляєтеся від свої законної функції ‒ контролю за ефективністю використання коштів", - наголосила Ольга Шайдулліна.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"