ВО "Свобода"

ENG

15 травня
Мирослава Бабінська: В обласному бюджеті нема грошей на порятунок Поморянського замку ‒ зате є мільйони для чиновників
Мирослава Бабінська: В обласному бюджеті нема грошей на порятунок Поморянського замку ‒ зате є мільйони для чиновників

15 травня 2018 року на сесії Львівської обласної ради з ініціативи фракції ВО "Свобода" заслухали інформацію профільного департаменту облдержадміністрації щодо стану пам'яток архітектури, зокрема Поморянського замку, що в Золочівському районі. Нагадаємо, у квітні 2018 року в Поморянському замку, який є пам'яткою архітектури національного значення XIV століття, обвалилася стіна.

"Влада заявляє, що на порятунок Поморянського замку коштів в обласному бюджеті немає. Але я повернуся до 18 мільйонів, які нещодавно облрада виділила на премії чиновникам. То чи справді нема коштів? Може, замість витрачати їх на проїдання чиновникам можна було вкласти в порятунок пам'ятки?" - зазначає депутатка.

За її словами, нелогічно виглядають намір облради отримати в комунальну власність замки, якщо коштів на їх підтримку немає.

"Майже річної тривалості епопея з прийняттям в комунальну власність області замків Золотої підкови в контексті проблеми з Поморянським замком виглядає щонайменше нелогічно: якщо коштів на порятунок замків нема, навіщо було починати всі ці рухи?"- зазначила Мирослава Бабінська.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"