ВО "Свобода"

ENG

5 червня
Андрій Чад: Ми воювали не за пільги, але не дамо знущатися з себе
Андрій Чад: Ми воювали не за пільги, але не дамо знущатися з себе

Учасники російсько-української війни та родини загиблих воїнів ціною власного здоров'я та життя рідних заслужили на пільги від держави. Про це заявив 5 червня 2018 року на сесії Львівської обласної ради депутат від ВО "Свобода", член Міжфракційного об'єднання учасників війни Андрій Чад, виголошуючи заяву фракції.

"Нещодавно на автостанціях області було вивішено оголошення, що з 1 червня цього року всі пасажири повинні сплачувати за проїзд у громадському транспорті в повному обсязі. Автоперевізники посилалися на постанову Гройсмана, якою він переклав відповідальність за відшкодування витрат за проїзд із держбюджету на плечі місцевих бюджетів, у яких не передбачено на це коштів. Це створило значне соціальне напруження не лише на Львівщині, але й у всій Україні.

До категорії тих, хто повинен платити за проїзд, потрапили й учасники бойових дій та члени сімей загиблих. Такі дії виконавчої влади суперечать законодавству, яке гарантує пільги ветеранам АТО та членам сімей загиблих на проїзд у громадському транспорті, оскільки ці категорії людей заслужили це право ціною власного здоров'я та життя рідних. Саме нашим захисникам ми завдячуємо мирним небом над Львівщиною.

Слід відзначити і громадську активність учасників війни, які минулого тижня вийшли під стіни обласної державної адміністрації і відстояли свої права.

Вважаємо, що в час, коли влада дає олігархам розкрадати Україну, коли на премії чиновникам Львівської облдержадміністрації виділяють 18 мільйонів, економити на соціально незахищених категоріях населення і перекидати всю відповідальність за пільговий поїзд на місцеві бюджети, багато з яких сьогодні самі ледь виживають, є злочином", - наголосив Андрій Чад.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"