ВО "Свобода"

ENG

5 червня
Олег Панькевич: В облраді таємно від депутатів та громад ділять бюджетні мільйони
Олег Панькевич: В облраді таємно від депутатів та громад ділять бюджетні мільйони

У Львівській обласній раді відбувається безпрецедентне порушення законодавства при розподілі бюджетних коштів. Про це заявив 5 червня 2018 року на сесії Львівської обласної ради голова фракції ВО "Свобода" Олег Панькевич.

"Фракція ВО "Свобода" зобов'язана реагувати на безпрецедентні випадки порушення законодавства при розподілі бюджетних коштів у Львівській області. Ми неодноразово говорили про непрозорий розподіл обласного бюджету. Сьогодні ‒ черговий ганебний приклад. Виявляється, тільки в четвер адміністрація подала проект рішення, у п'ятницю засідала бюджетна комісія, яка не підтримала цього рішення. І тільки сьогодні зранку комісія зібралася й проголосувала. За що проголосувала? Виявляється, що є величезні проблеми із фондом заробітної плати, немає коштів на зарплати бюджетним працівникам. А тим часом в облраді зараз розподіляють мільйони гривень на інші видатки. Які видатки ‒ це окрема тема, бо насправді депутатам про це ще нічого не відомо", - зазначив Олег Панькевич.

Він наголосив, що фракція обов'язково реагуватиме на це безпрецедентне порушення законів.

За деякими підрахунками, впродовж 2, 5 року каденції обласної ради депутатська більшість примудрилася 124 рази внести зміни до показників обласного бюджету та обласних програм. Це свідчить не лише про некомпетентність чиновників, але й про те, що в облраді діють методи ручного управління бюджетними коштами в інтересах обмеженого кола осіб.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"