ВО "Свобода"

ENG

6 червня
Володимир Чехут: У Бродівському районі відсутня програма розвитку освіти
Володимир Чехут: У Бродівському районі відсутня програма розвитку освіти

Голова фракції ВО "Свобода" в Бродівській районній раді Володимир Чехут вимагає від відділу освіти Бродівської райдержадміністрації розробити та подати на розгляд сесії Програму розвитку освіти Бродівщини на 2018-2020 роки. Про це йдеться в депутатському запиті, який підтримано 6 червня 2018 року на сесії Бродівської районної ради.

За словами депутата, Бродівський район чи не єдиний на Львівщині, де відсутня така програма.

"Рішенням сесії Львівської обласної ради від 27 березня 2017 р. затверджено Програму розвитку освіти Львівщини на 2017 - 2020 роки. Цим же рішенням рекомендовано районним, міським радам міст обласного значення, об'єднаним територіальним громадам у двомісячний термін розробити і затвердити місцеві Програми розвитку освіти на 2017 - 2020 роки. Минуло більше року, а Бродівський район чи не єдиний, де відсутня така програма (термін дії останньої закінчився ще у 2012 році). А це означає, що в районі немає стратегії розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, відсутнє бачення завдань і заходів з реформування галузі відповідно до Закону України "Про освіту", Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти "Нова українська школа" на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р.", - йдеться в запиті.

Депутат вимагає невідкладно розробити і подати на розгляд депутатів Бродівської районної ради проект Програми розвитку освіти Бродівщини на 2018-2020 роки та провести громадське обговорення проекту Програми.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"