ВО "Свобода"

ENG

19 червня
Андрій Чад: Поліція застосовує проти активістів методи злочинного режиму
Андрій Чад: Поліція застосовує проти активістів методи злочинного режиму

Брутальні дії поліції України під час розгону мирних маніфестантів ‒ націоналістичної та християнської молоді, які вийшли на вулиці Києва, щоб захистити традиційні національні цінності ‒ нагадують методи злочинного режиму. Про це заявив 19 червня 2018 року на сесії Львівської обласної ради депутат від ВО "Свобода", член Міжфракційного об'єднання учасників російсько-української війни Андрій Чад, виголошуючи звернення фракції. Проєкт звернення щодо побиття учасників акції протесту 17 червня 2018 року в Києві внесені до порядку денного сесії.

"Ми засуджуємо брутальні дії поліції України під час розгону мирних маніфестантів ‒ націоналістичної та християнської молоді, які вийшли 17 червня на вулиці Києва, щоб захистити традиційні національні цінности і висловити протест проти маршу спільноти ЛГБТ у столиці країни, охопленою війною.

Вважаємо, що поліція невиправдано застосувала силу проти активістів, які вийшли на акцію на чолі зі священиком і не виявляли жодної агресії. "Беркутівські коробочки", сльозогінний газ, пропускання через стрій, намагання принизити людську гідність ‒ це методи силовиків злочинного режиму, якими, на жаль, діють і досі.

Наполягаємо на об'єктивному і неупередженому аналізі подій, пов'язаних із побиттям та затриманням активістів 17 червня 2018 року у столиці України з метою встановлення винуватців і притягнення їх до відповідальности згідно з чинним законодавством.

Вимагаємо заборонити проведення аналогічних заходів у всіх містах і населених пунктах України, принаймні до завершення московсько-української війни на Донбасі та деокупації Криму", ‒ йдеться у зверненні, адресованому центральним органам влади.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"