ВО "Свобода"

ENG

19 червня
Олег Панькевич: Влада Львівщини вважає зайвим допомагати сім'ям з дітьми
Олег Панькевич: Влада Львівщини вважає зайвим допомагати сім'ям з дітьми

Більшість Львівської обласної ради не підтримала ініціятиву фракції ВО "Свобода" про надання допомоги сім'ям при народженні дитини. Питання розглядали 19 червня 2018 року на сесії Львівської обласної ради. Як зазначив голова фракції ВО "Свобода" Олег Панькевич, вражає позиція облради та адміністрації, які запевняють, що сім'ям достатньо допомоги від уряду.

"Ще на початку вересня 2017 року наша фракція запропонувала проєкт рішення про надання допомоги сім'ям при народженні дитини. Цей документ пропонував владі знайти хоч найменші можливості, принаймні для моральної підтримки сімей, в яких народжуються діти, щоб зупинити демографічну катастрофу, яка відбувається в Україні, зокрема на Львівщині. Натомість ми побачили, як наш проєкт рішення "футболять" з комісії в комісію. Позиція депутатів і адміністрації вражає: вони не хочуть навіть обговорювати це питання, не хочуть підтримувати, бо, мовляв, вже Гройсман допоміг родинам з дітьми.

Депутати обласної ради вважають, що допомога уряду достатня, а тим часом спрямовують 18 мільйонів гривень з обласного б'юджету для чиновників облдержадміністрації. Кажуть, що 54 мільйони це багато? Та це сума премії кількох чиновників центрального рівня", ‒ наголосив Олег Панькевич.

Проєкт рішення передбачав спрямування у 2018 році по 2 тисячі гривень сім'ям при народженні дитини. Також свободівці пропонували звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення розміру допомоги при народженні дитини з метою підвищення народжуваности в Україні.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"