ВО "Свобода"

ENG

13 березня 2017
Суд повернув на доопрацювання справу щодо червоно-чорного прапора
Суд повернув на доопрацювання справу щодо червоно-чорного прапора

13 березня 2017 року Бродівський районний суд Львівської области вирішив повернути на доопрацювання матеріяли справи за фактом буцімто порушення свободівцем Михайлом Галущаком порядку проведення масових заходів. З відповідним зверненням до суду звернувся т.в.о. начальника Бродівського відділення поліції. Суддя у своїй Постанові вирішив повернути протокол про "адміністративне правопорушення" до Бродівського відділення поліції.

Зауважимо, що підтримати свободівця в Броди приїхали побратими з громадської організації "Сокіл" зі Львова, Тернополя та Рівного. Значна частина присутніх учасників сьогоднішньої російсько-української війни, які, як і українці у середині ХХ століття, також воювали проти московських окупантів під червоно-чорним прапором. Упродовж всього засідання сокільці тримали червоно-чорні прапори.

"Коли мене затримувала поліція з червоно-чорним прапором ‒ це відбувалося на очах очільників Львівської области. Якщо б ми не надали цьому резонансу, не порушили це питання на останньому засіданні сесії Львівської обласної ради, а також друзі не стояли б у судовому засіданні з червоно-чорними прапорами ‒ ніхто не знає, як далеко зайшла б наша влада у своєму бажанні вислужитися перед нашими сусідами. Можливо, ця влада забула, що для значної частини борців за незалежність і територіяльну цілісність України, бандерівський прапор ‒ прапор боротьби. Якщо воювати за цю країну, то воюють українці, а якщо відстоювати інтереси українців, то про нас згадують в останню чергу", ‒ зазначив Михайло Галущак.

Нагадаємо, що свободівця Михайла Галущака затримали в урочищі Гута Пеняцька на Львівщині під час відкриття відновленого пам'ятника польським жертвам у Другій світовій війні. Свободівець тримав в одній руці червоно-чорний прапор, а в іншій ‒ плакат із світлинами зруйнованих у Польщі українських пам'ятників та вимогою їх відновити.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"