ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
Фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді закликає ухвалити заяву з приводу розгону блокади
Фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді закликає ухвалити заяву з приводу розгону блокади

Фракція ВО "Свобода" у Львівській обласній раді ініціює розгляд на сесії та ухвалення заяви з приводу силового розгону блокади на Донбасі. 14 березня 2017 року голова фракції Олег Панькевич подав до ради відповідний проект рішення.

Як йдеться в заяві свободівців, на Донбасі силами СБУ та спецпідрозділу "КОРД" розпочався розгін блокади торгівлі з ОРДЛО. Йдеться про близько 50 затриманих, зокрема і членів ВО "Свобода". Багатьох людей побито, за свідченням очевидців, особливо жорстоко били учасників війни.

"Розгін редуту біля Кривого Торця означає, що влада поставила інтереси олігархів, які торгують з окупованими територіями, понад інтереси України. Вона не збирається припиняти фактичне фінансування окупаційного режиму, водночас легалізує самопроголошені "ЛНР" та "ДНР", здійснюючи з ними економічну співпрацю.

Такими діями влада наслідує режим Януковича і підтверджує, що в Україні за три роки після Революції гідності відбувся олігархічний реванш. Влада стала по один бік розмежування з окупантами, і за це доведеться відповідати перед українським народом.

ВО "Свобода" вимагає негайного звіту керівників силових відомств у Верховній Раді України. Водночас вимагаємо від народних депутатів дати публічну оцінку діям силовиків. Також вимагаємо від парламенту негайно ухвалити закон "Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України", зокрема підтримати свободівський законопроект №2066а, який лежить під сукном ще з 2015 року", - йдеться в заяві.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"