ВО "Свобода"

ENG

16 березня 2017
Бродівська районна рада ‒ проти антинародного Трудового кодексу
Бродівська районна рада ‒ проти антинародного Трудового кодексу

16 березня 2017 року на сесії Бродівської районної ради депутати з ініціятиви фракції ВО "Свобода" ухвалили заяву щодо неприпустимости ухвалення парламентом запропонованого проєкту Трудового кодексу. Як йдеться в заяві, депутати виступають категорично проти проєкту Трудового кодексу, написаного під диктовку олігархів, бо переконані, що це антиукраїнський, антисоціяльний законопроект.

У заяві викладено негативні нововведення, які передбачено в законопроєкті. Зокрема, фактично скасовується 40-годинний робочий тиждень (стаття 153 проєкту ТК), суттєво обмежуються права профспілок як представників та захисників прав працюючих українців (стаття 112 проекту ТК), роботодавцям надається право вести відеоспостереження за працівниками, здійснювати прослуховування робочих місць, контролювати працівників за допомогою инших технічних засобів (стаття 29 проєкту ТК).

"У проєкті Трудового кодексу передбачено цілу низку норм (зокрема, статті 92, 355 проекту ТК), що передбачають матеріяльну відповідальність і навіть звільнення за розголошення комерційної таємниці роботодавця.

Ми пропонуємо здійснити перерозподіл податкового тягаря з малого та середнього бізнесу на олігархів та їхні бізнес-імперії. Запровадити прогресивну систему оподаткування за принципом "малий бізнес ‒ малі податки, великий бізнес ‒ великі податки". Зменшити кількість регуляторних вимог та перевірок для малого й середнього бізнесу. Але аж ніяк не для великих корпорацій, що мають надприбутки та є великими роботодавцями ‒ саме в їхніх інтересах владна більшість проштовхує цей антинародний проєкт Трудового кодексу на друге читання", ‒ йдеться в заяві.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"