ВО "Свобода"

ENG

16 березня 2017
Свободівці розкритикували керівництво Бродівської районної ради за політичне прислужництво
Свободівці розкритикували керівництво Бродівської районної ради за політичне прислужництво

Керівництво Бродівської районної ради діє в інтересах певної фінансово-політичної групи й не бажає працювати задля громади Бродівщини. Про це заявив 16 березня 2017 року на сесії Бродівської районної ради голова фракції ВО "Свобода" Володимир Чехут, виголошуючи заяву свободівців.

Як йдеться в заяві, голова Бродівської райради та його заступник ‒ люди голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, який є протеже одіозних олігархів братів Дубневичів.

"Як відомо, Дубневичі заробили свій капітал на бюджетних коштах, в тому числі і на багатомільярдних тендерах "Укрзалізниці", а фірми, з якими їх пов'язують, ще й підгребли під себе левову частку державних будівельних підрядів на Львівщині. А тепер додалися ще й бюджетні мільйони, які освоюють фірми на будівництві доріг по всій Україні. Як пишуть ЗМІ, відколи Дубневичі добралися до парламенту, в часи Майдану та війни їхнє багатство примножилося", - зазначив голова фракції.

За його словами, улюблена справа цих можновладців - "розпилювання" бюджетних коштів у своїх інтересах та на догоду "господарям".

"На жаль, керівництво ради замість того, щоб дбати про господарку району, займається політичними інтригами. Від самого початку каденції фракція свободівців наполягала на прозорості в діяльності ради, дотриманні регламенту та ухваленні рішень в інтересах громади. Однак керівництво ради не дотримується своїх першочергових обов'язків", - йдеться в заяві.

Володимир Чехут, зокрема, нагадав, що Бродівська районна рада під керівництвом Євгена Шведа добровільно відмовилася від своєї частки в підприємстві Бродиавтошляхсервіс. Як наслідок, Бродівська міська рада стала одноособовим власником вищезгаданого підприємства й наближує приватизацію майнового комплексу. Аналогічна схема відбувається з Бродівським ринком.

"Фракція не підтримала обрання Шведа головою й попереджала, що це матиме негативні наслідки для роботи представницького органу та життєдіяльності всього району, і не помилилися. Що ми отримали за майже 15 місяців його керівництва? Неналежну організацію роботи районної ради, численні порушення регламенту під час проведення сесій, політична упередженість, використання службових повноважень в інтересах певної фінансово-політичної групи. На жаль, ми не побачили бодай найменшого бажання служіння громаді Брідщини, як це належить керівництву ради за законом. Вимагаємо дати належну оцінку роботі керівництва районної ради", - йдеться в заяві.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"