ВО "Свобода"

ENG

8 квітня 2017
Свободівки з дітьми приготували патріотичне печиво
Свободівки з дітьми приготували патріотичне печиво

8 квітня 2017 року Львівська міська організація ВО "Свобода" організувала благодійну акцію, в межах якої самостійно спекли та прикрасили печиво для малюків з "Будинку дитини № 2 для дітей з ураженням центральної нервової системи і порушенням психіки" на вул. Антоновича, 117. До акції долучилось більше 40 свободівок.

"Дітям дуже важливо відчувати увагу і любов! Тому після пригощання смаколиками та вручення подарунків ми провели ігри з малюками. Я щаслива, що ми дали їм те, чого вони потребували найбільше ‒ розмов, обіймів, щирих посмішок і теплих слів!" ‒ додала депутат-свободівка Львівської міськради Мар'яна Батюк.

"Такі благочинні акції об'єднують і дають нам змогу зробити хорошу справу разом. Ми самостійно готували печиво, прикрашали його разом із дітлахами наших однопартійок, після чого разом відвезли в Будинок дитини. Я втішена, що такі акції вже стали доброю традицією Львівської "Свободи", ‒ прокоментувала подію керівник Личаківської районної організації "Свобода" у Львові Ірина Шалаковська.

Окрім печива малюкам подарували настільні ігри, олівці, альбоми, фрукти та солодощі.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО "Свобода"